22 247 27 57

Creta Maris Beach Resort

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11657

Creta Maris Beach Resort znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysto-skalistej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Heraklion (28 km). Pozostałe miasta: CHERSONISSOS (500 km). Znajduje się w Chersonissos, Hotel posiada 675 pokoi i został odnowiony w 2012 roku, dostępna jest klimatyzacja i winda. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, recepcję, mini market, salę konferencyjną, sklepy i lobby. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku i rosyjsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Do dyspozycji są 5 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (24 km), Agios Nikolaos (50 km), jazda konna (20 km), Knossos Palace (28 km) i dyskoteka (500 m). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, sklepy, postój taksówek, centrum miasta, bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: dyskoteka i sala telewizyjna. Creta Maris Beach Resort dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, usługę budzenia, sejfy, pralnię, serwis pokojowy, kantor i pokojówki. Dostęp do Internetu w sali internetowej, w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: usługi tłumaczeniowe, sekretariat, catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 00:00 - 23:59.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 6 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Creta Maris Beach Resort posiada spa, saunę i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, fitness i piłka nożna. W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, rzutki, bilard i program zajęć animacyjnych. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 7 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą