22 247 27 57

Ilios Hotel

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11653

Witamy Ilios Hotel w Chersonissos. Plaża piaszczysto-skalistej znajduje się w odległości jedynie 400 m od hotelu, a miasto Heraklion oddalone jest o 25. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, winda, klimatyzację, mini market i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku, angielsku i niderlandzku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Lycnostatis Museum (2 km), dyskoteka (200 m), lotnisko HER (25), Creta Aquarium Thalassokosmos (10 km) i Waterpark Star Beach (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, sklepy, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 09:30 : bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą