22 247 27 57

Lovely Holidays

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11651

Lovely Holidays znajduje się w odległości 50 m od plaży piaszczysto-skalistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Chersonissos (300 m) i Heraklion (28 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, informacja turystyczna, bary/restauracje, placówka medyczna, centrum miasta, postój taksówek, przystanek autobusowy, sklepy i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Malia (6 km), Heraklion (28 km), lotnisko HER (27 km) i Agios Nikolaos (32 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy i usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:59.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą