22 247 27 57

Flisvos Hotel

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11648

Witamy Flisvos Hotel w Chersonissos. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Heraklion (25 km). Pozostałe miasta: Agios Nikolaos (35 km), Chersonissos (500 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję i winda. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Aquiarium (10 km), Malia Palace (10 km), Agios Nikolaos (65 km), dyskoteka (500 m), Knossos Palace (35 km) i lotnisko HER (23 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, bary/restauracje, sklepy, placówka medyczna, postój taksówek, supermarket, przystanek autobusowy i informacja turystyczna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 00:00 - 23:59.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą