22 247 27 57

Piskopiano Village Apts

Grecja | Kreta | Piskopiano

ID hotelu: 11646

Piskopiano Village Apts w Piskopiano w 3 budynkach, na 2 piętrach i posiada 47 pokoi. Plaża piaszczysto-żwirowej znajduje się w odległości jedynie 1 km od hotelu, a miasto Hersonissos oddalone jest o 1 km. Miasta położone najbliżej hotelu to Piskopiano (50 m) i Heraklion (28 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą i brodzikiem. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, informacja turystyczna, centrum miasta, przystanek autobusowy, supermarket i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (27 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą