22 247 27 57

Porto Kalamaki Apartments

Grecja | Kreta | Kalamaki

ID hotelu: 11620

Witamy Porto Kalamaki Apartments w KALAMAKI. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 200 m od hotelu, a miasto CHANIA oddalone jest o 5 km. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to PLATANIAS (5 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, mini market, lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, hiszpańsku i angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą i brodzikiem. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (5 km), lotnisko (160 km), informacja turystyczna (5 km), jazda konna (20 km) i lotnisko CHQ (21 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki i sejfy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 12:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 09:00 - 14:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą