22 247 27 57

King Minos Palace

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11616

Witamy King Minos Palace w Chersonissos. Hotel położony jest 150 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to HERAKLION (30 km) i MALLIA (9 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję, klimatyzację, salę konferencyjną, mini market i winda. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, włosku i francusku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli i samochodów. Hotel posiada basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, przystanek autobusowy, bary/restauracje, centrum miasta, dyskoteka i supermarket. Odległość od hotelu: jazda konna (450 m), WATER PARK (1 km) i lotnisko HER (26 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, kantor, usługi opiekunki i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:15 - 09:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, bilard, tenis stołowy, minigolfa i rzutki. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, siatkówka, koszykówka i piłka nożna. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 9 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą