22 247 27 57

Queen's Bay

Cypr | Pafos | Coral Bay

ID hotelu: 11595

Queen's Bay znajduje się w odległości 3 km od plaży piaszczysto-skalistej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Nicosia (130). Pozostałe miasta: Limassol (70 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salon, klimatyzację, recepcję, winda i salę konferencyjną. Znajduje się w Coral Bay Hotel posiada 200 pokoi i został odnowiony w 2011 roku. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, rosyjsku, angielsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Old Castle Mosaics (8 km), jazda konna (3 km), dyskoteka (8 km), lotnisko LCA (140 km), lotnisko PFO (25 km) i Tombs Of The Kings (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, bary/restauracje, przystanek autobusowy i supermarket. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługi opiekunki, pokojówki, serwis pokojowy, concierge, kantor, usługę budzenia, usługi prasowania, opiekę medyczną i pralnię. Dostęp do Internetu w sali internetowej, bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu i sekretariat. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:15 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Queen's Bay posiada masaże wodne i saunę. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard, tenis stołowy, minigolfa, strzelanie z łuku, rzutki i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 20 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.