22 247 27 57

Kalypso Hotel Malia

Grecja | Kreta | Malia

ID hotelu: 11584

Kalypso Hotel Malia w Malia posiada 50 pokoi na 1 piętrze. Hotel położony jest 150 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mallia (1 km). Pozostałe miasta: Heraklion (40 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (50 m) i lotnisko HER (32 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy i bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pralnię, usługę budzenia, kantor i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy i bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą