22 247 27 57

New Hotel Athens

Grecja | Ateny I Attyka | Ateny

ID hotelu: 11568

Witamy New Hotel Athens w Athens. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję, klimatyzację, salon, winda i salę konferencyjną. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, hiszpańsku, angielsku, niderlandzku i francusku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (8 km), Syntagma Square (200 m), dworzec kolejowy (500 m), Plaka (400 m), lotnisko ATH (35 km) i linia metra (200 m). W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, postój taksówek i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi opiekunki, pokojówki, usługę budzenia i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: wybór z karty, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

New Hotel Athens posiada łaźnię parową, łaźnię turecką, spa i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą