22 247 27 57

Hercules

Grecja | Rodos | Faliraki

ID hotelu: 11564

Witamy Hercules w Faliraki. Hotel położony jest 300 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rhodes Town (12 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko RHO (15 km), dyskoteka (1 km), Seven Springs (18 km), Lindos (40 km) i Kalithea (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, informacja turystyczna, sklepy i supermarket. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki i opiekę medyczną. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 4 km.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą