22 247 27 57

Imperiale Hotel Roma

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 11555

Imperiale Hotel Roma w Rome posiada 96 pokoi na 6 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, salę konferencyjną, winda, recepcję i lobby. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, francusku, włosku i hiszpańsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów i rowerów. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Trevi Fountain (1 km), lotnisko FCO (30 km), Spanish Steps (1 km), lotnisko CIA (35 km), Vatican City (3500 m), dyskoteka (500 m), sklepy (7 km) i dworzec kolejowy (1500 m). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, informacja turystyczna, placówka medyczna, bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, kantor, concierge, usługi opiekunki, pralnię, opiekę medyczną, sejfy, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, dostęp do Internetu, usługi tłumaczeniowe i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, JCB, karta Visa, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.