22 247 27 57

Villa Glori Hotel

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 11545

Witamy Villa Glori Hotel w Rome. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, winda i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, włosku, hiszpańsku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, postój taksówek i dworzec kolejowy. Odległość od hotelu: lotnisko CIA (28 km), Piazza del Popolo (800 m) i lotnisko FCO (38 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych (18+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pralnię, concierge, opiekę medyczną, serwis pokojowy, usługę budzenia i usługi prasowania. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.