22 247 27 57

Mistral Bay Hotel

Grecja | Kreta | Agios Nikolaos

ID hotelu: 11530

Witamy Mistral Bay Hotel w Agios Nikolaos. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Agios Nikolaos (500 m). Pozostałe miasta: Heraklion (67 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, klimatyzację, winda, salę konferencyjną, recepcję i lobby. W 8-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Hotel posiada basen ze słodką wodą i brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Odległość od hotelu: lotnisko HER (65 km), dyskoteka (200 m) i Agios Nikolaos Lake (400 m). W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, przystanek autobusowy, bary/restauracje, sklepy, supermarket, informacja turystyczna, postój taksówek i centrum miasta. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, sejfy, usługi prasowania, kantor, usługę budzenia, pralnię i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mistral Bay Hotel posiada masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą