22 247 27 57

Panorama Hotel & Apartments

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11500

Panorama Hotel & Apartments w Rhodos-City posiada 50 pokoi na 5 piętrach. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodes Town (1500 m) i Faliraki (14 km). Pozostałe miasta: Lindos (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, klimatyzację, winda i mini market. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzikiem. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, bary/restauracje, centrum miasta, informacja turystyczna, postój taksówek, sklepy, przystanek autobusowy, teatr, supermarket, placówka medyczna i kino. Odległość od hotelu: Old Town (1500 m) i lotnisko RHO (14 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, kantor, usługę budzenia i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:30 - 10:00 : bufet, wybór z karty. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard i tenis stołowy. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą