22 247 27 57

Anika Studios

Grecja | Rodos | Faliraki

ID hotelu: 11495

Anika Studios w Faliraki w 3 budynkach, posiada 42 pokoi i na 3 piętrach. Hotel położony jest 900 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Faliraki (500 m) i Rhodes (15 km). Pozostałe miasta: Lindos (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję i klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko RHO (15 km), jazda konna (3 km) i dyskoteka (600 m). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, centrum miasta, bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket i sklepy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługi prasowania, pralnię i pokojówki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 09:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:30 - 10:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą