22 247 27 57

Best Western Plaza

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11484

Witamy Best Western Plaza w Rhodos-City. Hotel położony jest 300 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodos (50 m) i Faliraki (14 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, salę konferencyjną, recepcję, winda i lobby. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po niderlandzku, francusku, angielsku, niemiecku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Old Town (700 m), Aquarium (400 m), jazda konna (20 km), Lindos (50 km), lotnisko RHO (20 km) i Mandraki Marine (150 m). W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, supermarket, bary/restauracje, przystanek autobusowy, centrum miasta, informacja turystyczna i sklepy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, pralnię, pokojówki, usługę budzenia, concierge, usługi opiekunki, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Best Western Plaza posiada jacuzzi, saunę i masaże wodne. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 25 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą