22 247 27 57

La Mer Deluxe Spa Resort

Grecja | Santorini | Kamari

ID hotelu: 11483

La Mer Deluxe Spa Resort w Kamari posiada 45 pokoi na 2 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Kamari (200 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję, salę konferencyjną, salon fryzjerski, salon i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko JTR (4 km) i dyskoteka (350 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, centrum miasta, informacja turystyczna i bary/restauracje. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy, usługę budzenia, pokojówki, kantor, usługi prasowania, sejfy, opiekę medyczną i system kontroli wchodzenia. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje spa, saunę, łaźnię parową, słoneczny taras, hammam, jacuzzi i masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą