22 247 27 57

Africa Hotel

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11480

Africa Hotel w Rhodos-City posiada 76 pokoi na 5 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Old Town (1 km) i Faliraki (15 km). Pozostałe miasta: Lindos (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, lobby, recepcję i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, samochodów i rowerów. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (200 m) i lotnisko RHO (17 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket, kino, informacja turystyczna, centrum miasta, postój taksówek i sklepy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, kantor, pokojówki i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 22 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą