22 247 27 57

Elysium Resort

Grecja | Rodos | Kalithea

ID hotelu: 11477

Elysium Resort w Kalithea w 3 budynkach, na 8 piętrach i posiada 327 pokoi. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to FALIRAKI (4 km) i Rhodes Town (8 km). Pozostałe miasta: LINDOS (38 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, winda, klimatyzację, mini market i lobby. W 8-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, rosyjsku, włosku, angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: Waterpark (1 km), supermarket (4 km), dyskoteka (2 km), jazda konna (5 km), OLD TOWN (8 km) i lotnisko RHO (15 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, informacja turystyczna, sklepy, przystanek autobusowy, centrum miasta i postój taksówek. Hotel posiada parking dla samochodów. Elysium Resort dzięki romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki, usługi prasowania, pralnię, kantor, serwis pokojowy, opiekę medyczną i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje minigolfa i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik, siatkówka plażowa i fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje spa, saunę, łaźnię turecką, hammam, jacuzzi, łaźnię parową, masaże wodne, słoneczny taras i pokój do relaksu. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: czeki podróżne, euroczek, karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą