22 247 27 57

Ladiko Hotel

Grecja | Rodos | Ladiko

ID hotelu: 11476

Ladiko Hotel w Ladiko na 1 piętrach, posiada 42 pokoi i w 5 budynkach. Plaża żwirowej znajduje się w odległości jedynie 150 m od hotelu, a miasto Faliraki oddalone jest o 3 km. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Afandou (3 km). Pozostałe miasta: Lindos (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję, mini market i klimatyzację. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, włosku i francusku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i motocykli. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (3 km), lotnisko RHO (20 km), dyskoteka (3 km), supermarket (3 km) i sklepy (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, pralnię, opiekę medyczną, usługi prasowania, kantor, sejfy i usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 3 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą