22 247 27 57

Esperos Village

Grecja | Rodos | Faliraki

ID hotelu: 11473

Esperos Village znajduje się w odległości 500 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Faliraki (3 km) i Rhodos (12 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, salę konferencyjną, recepcję, lobby i klimatyzację. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów, motocykli i rowerów. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: Lindos (45 km), lotnisko RHO (18 km), Old Town (12 km), dyskoteka (3 km) i Kalithea Springs (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, informacja turystyczna, bary/restauracje i supermarket. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, pralnię, sejfy, opiekę medyczną i pokojówki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : styl amerykański, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Esperos Village posiada saunę, słoneczny taras, masaże wodne i jacuzzi. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, fitness i aerobik. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard, tenis stołowy, rzutki i program zajęć animacyjnych.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, czeki podróżne i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą