22 247 27 57

Blue Sky Beach Hotel

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11470

Blue Sky Beach Hotel w Rhodos-City posiada 182 pokoi na 6 piętrach. Hotel położony jest tuż przy plaży kamienistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodos (1 km) i Faliraki (14 km). Pozostałe miasta: Lindos (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, mini market, recepcję, salon, klimatyzację, salę konferencyjną i winda. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, samochód i motocykl. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, postój taksówek, supermarket, centrum miasta, przystanek autobusowy, kino, informacja turystyczna, bary/restauracje i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Ancient Stadium (2 km), Kalithea (10 km), Old Town (1500 m), lotnisko RHO (18 km) i Aquiarium (800 m). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, kantor, pokojówki, usługę budzenia, pralnię, concierge, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w sali internetowej, w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Blue Sky Beach Hotel posiada łaźnię turecką, łaźnię parową, spa, jacuzzi, pokój do relaksu, saunę, hammam i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą