22 247 27 57

Golden Odyssey

Grecja | Rodos | Kolymbia

ID hotelu: 11469

Golden Odyssey znajduje się w odległości 1 km od plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodes (25 km), Lindos (25 km) i Afandou (5 km). Znajduje się w Kolymbia Hotel posiada 175 pokoi i został odnowiony w 2013 roku, dostępna jest klimatyzacja i winda. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, mini market, salon, sklepy i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, samochód i rower. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RHO (29 km), dyskoteka (1 km) i jazda konna (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, postój taksówek, przystanek autobusowy, sklepy, informacja turystyczna i supermarket. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Golden Odyssey zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, concierge, opiekę medyczną, pokojówki, kantor i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 09:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, rzutki, program zajęć animacyjnych i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik i siatkówka. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 5 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą