22 247 27 57

Amathus Beach Hotel Rhodes

Grecja | Rodos | Ialyssos

ID hotelu: 11468

Witamy Amathus Beach Hotel Rhodes w Ialyssos. Hotel położony jest 26 m od plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Ialysos (3 km) i Rhodos (5 km). Pozostałe miasta: Lindos (47 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby, salę konferencyjną, recepcję, winda, salon, mini market i salon fryzjerski. W 11-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku, niderlandzku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, samochód i motocykl. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 3 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, bary/restauracje, przystanek autobusowy, dyskoteka i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RHO (10 km), Rhodes Medieval Town (5 km), Kamiros (30 km), sklepy (5 km) i Valley Of The Butterflies (20 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy, usługi prasowania, pokojówki, kantor, sejfy, opiekę medyczną, concierge, usługę budzenia i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu, sekretariat i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:15 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki, tenis stołowy, grę boccia i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik, fitness, tenis i siatkówka plażowa. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 20 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje hammam, spa, jacuzzi, łaźnię parową, masaże wodne, słoneczny taras, pokój do relaksu, łaźnię turecką i saunę. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, JCB, American Express, EC i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą