22 247 27 57

Kresten Palace

Grecja | Rodos | Kalithea

ID hotelu: 11467

Kresten Palace znajduje się w odległości 200 m od plaży żwirowo-skalista. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodes (6 km) i Faliraki (4 km). Pozostałe miasta: Lindos (44 km). Znajduje się w Kalithea, Hotel posiada 282 pokoi i został odnowiony w 2009 roku, dostępna jest winda i klimatyzacja. Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, recepcję, mini market, salon fryzjerski, lobby, salon i salę konferencyjną. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, rosyjsku, francusku, niemiecku i angielsku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, samochód i motocykl. Hotel posiada basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, supermarket, bary/restauracje, informacja turystyczna, sklepy i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (4 km) i lotnisko RHO (20 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Kresten Palace dzięki romantycznym atmosferze, romantycznymi kolacjami i romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi prasowania, usługi opiekunki, opiekę medyczną, pokojówki, kantor, serwis pokojowy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, brodzik i przedszkole, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering, sekretariat i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Kresten Palace posiada łaźnię turecką, słoneczny taras, łaźnię parową, jacuzzi, spa, saunę, pokój do relaksu, masaże wodne i hammam. W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, program zajęć animacyjnych, minigolfa, bilard, rzutki i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, aerobik, siatkówka plażowa, siatkówka i tenis. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą