22 247 27 57

Kresten Royal Villas

Grecja | Rodos | Kalithea

ID hotelu: 11466

Kresten Royal Villas w Kalithea na 3 piętrach, w 10 budynkach i posiada 256 pokoi. Plaża żwirowo-skalista znajduje się w odległości jedynie 100 m od hotelu, a miasto Rhodes oddalone jest o 6 km. Miasta położone najbliżej hotelu to Faliraki (4 km) i Koskinou (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, klimatyzację, salon, salon fryzjerski, lobby, salę konferencyjną, mini market, winda i recepcję. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku, rosyjsku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. Do dyspozycji są 3 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, postój taksówek, przystanek autobusowy, sklepy, bary/restauracje, centrum miasta i informacja turystyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RHO (20 km), dyskoteka (4 km) i jazda konna (6 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik, winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Kresten Royal Villas zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami, romantyczną atmosferą i romantycznymi kolacjami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, usługi prasowania, kantor, usługi opiekunki, serwis pokojowy, pralnię, usługę budzenia, opiekę medyczną i pokojówki. Dostęp do Internetu w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik, usługi opiekunki, przedszkole i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, catering, dostęp do Internetu i usługi tłumaczeniowe. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Kresten Royal Villas posiada pokój do relaksu, solarium, hammam, słoneczny taras, masaże wodne, jacuzzi, spa, łaźnię parową, łaźnię turecką i saunę. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, piłka nożna, siatkówka plażowa, siatkówka, aerobik, tenis i koszykówka. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych, minigolfa, bilard, tenis stołowy, grę boccia i rzutki. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą