22 247 27 57

Lomeniz

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11465

Lomeniz znajduje się w odległości 50 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Faliraki (12 km) i Rhodes Town Center (2 km). Pozostałe miasta: Lindos (50 km). Znajduje się w Rhodos-City Hotel posiada 205 pokoi i został odnowiony w 2011 roku, dostępna jest klimatyzacja i winda. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, lobby i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po rosyjsku, niemiecku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, rower i motocykl. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, bary/restauracje, kino, centrum miasta, przystanek autobusowy, dyskoteka, postój taksówek, supermarket i sklepy. Odległość od hotelu: lotnisko RHO (15 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, sejfy, pokojówki, pralnię, usługę budzenia i opiekę medyczną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje bilard i tenis stołowy. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą