22 247 27 57

Fantasy Hotel

Grecja | Rodos | Kolymbia

ID hotelu: 11463

Fantasy Hotel w Kolymbia na 1 piętrach, posiada 120 pokoi i w 5 budynkach. Hotel położony jest 1300 m od plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Afandou (6 km), Lindos (25 km) i Rhodes (25 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby i recepcję. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, dyskoteka, sklepy, postój taksówek, bary/restauracje, informacja turystyczna i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RHO (27 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 11:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 9 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą