22 247 27 57

Sun Beach Resort

Grecja | Rodos | Ialyssos

ID hotelu: 11461

Sun Beach Resort w Ialyssos posiada 305 pokoi, na 4 piętrach i w 3 budynkach. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Faliraki (14 km), Ialysos (1 km) i Rhodes (9 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, klimatyzację, salon, salon fryzjerski, winda, salę konferencyjną, lobby i recepcję. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, bary/restauracje, dyskoteka, centrum miasta, supermarket, przystanek autobusowy i sklepy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RHO (9 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, opiekę medyczną, usługę budzenia, pralnię, pokojówki, serwis pokojowy, kantor, sejfy i usługi prasowania. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, klub dziecięcy, przedszkole, zajęcia animacyjne dla dzieci i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering, sekretariat i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Sun Beach Resort posiada masaże wodne. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje grę boccia, tenis stołowy, rzutki, minigolfa, program zajęć animacyjnych, strzelanie z łuku i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: piłka nożna, siatkówka plażowa, aerobik, tenis i fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 22 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, euroczek, Diners Club, karta Visa, American Express i czeki podróżne. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą