22 247 27 57

International Hotel

Grecja | Rodos | Rhodos-City

ID hotelu: 11459

International Hotel w Rhodos-City posiada 46 pokoi i został odnowiony w 2012 roku. Plaża piaszczysto-żwirowej znajduje się w odległości jedynie 300 m od hotelu, a miasto Rhodos oddalone jest o 10 m. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Faliraki (14 km). Pozostałe miasta: Lindos (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, winda, recepcję i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po niderlandzku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i motocykli. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: OLD TOWN (500 m), LINDOS (50 km) i lotnisko RHO (16 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, postój taksówek, przystanek autobusowy, supermarket, sklepy i informacja turystyczna. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, pokojówki, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 09:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą