22 247 27 57

Olympic Palace

Grecja | Rodos | Ixia

ID hotelu: 11458

Olympic Palace w Ixia posiada 341 pokoi i został odnowiony w 2014 roku. Hotel położony jest 100 m od plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Rhodes (4 km) i Ialysos (3 km). Pozostałe miasta: Lindos (47 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję, lobby, salon fryzjerski, mini market, salę konferencyjną, salon i winda. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 8-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i francusku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, postój taksówek, supermarket, informacja turystyczna, bary/restauracje i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Filerimos (7 km), Ancient Stadium (3 km), Old Town (3 km), sklepy (3 km) i lotnisko RHO (9500 m). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, usługi prasowania, pokojówki, concierge, serwis pokojowy, pralnię, opiekę medyczną, kantor i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, przedszkole, usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Olympic Palace posiada masaże wodne, saunę i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, aerobik, siatkówka i tenis. W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, rzutki, tenis stołowy, minigolfa, bilard i grę boccia. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 17 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą