22 247 27 57

Blue Perla Suites

Grecja | Santorini | Perissa

ID hotelu: 11453

Blue Perla Suites w Perissa w 4 budynkach, posiada 45 pokoi i na 1 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, salon, klimatyzację, recepcję, mini market, lobby i kiosk. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po włosku i angielsku. Hotel posiada basen. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, dyskoteka, informacja turystyczna i bary/restauracje. Odległość od hotelu: jazda konna (10 m) i lotnisko JTR (5 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, kantor, usługę budzenia, sejfy, usługi opiekunki, pralnię, usługi prasowania, opiekę medyczną i pokojówki. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Blue Perla Suites posiada jacuzzi i słoneczny taras. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak skutery wodne.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą