22 247 27 57

Georgia Apartments Afandou

Grecja | Rodos | Afandou

ID hotelu: 11451

Witamy Georgia Apartments Afandou w Afandou. Hotel położony jest 1 km od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Llindos (25 km), Afandou Village (800 m) i Rhodes Town (19 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, rowerów i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzikiem. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: OLD TOWN RHODOS (19 km), informacja turystyczna (5 km), Seven Springs (12 km), lotnisko RHO (25 km), dyskoteka (800 m), Tsambika Beach (10 km) i LINDOS (25 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, sklepy, bary/restauracje i supermarket. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, pokojówki i pralnię. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 500 m. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne i jacuzzi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą