22 247 27 57

Epavlis Hotel

Grecja | Santorini | Kamari

ID hotelu: 11416

Epavlis Hotel w Kamari posiada 45 pokoi na 3 piętrach. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 150 m od hotelu, a miasto Kamari oddalone jest o 200 m. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (7 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon, salon fryzjerski i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i motocykli. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, sklepy, przystanek autobusowy, bary/restauracje, kino, dyskoteka i supermarket. Odległość od hotelu: jazda konna (10 km) i lotnisko JTR (5 km). Hotel posiada parking dla samochodów. Epavlis Hotel dzięki romantycznej lokalizacji i widokom i romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, system kontroli wchodzenia, opiekę medyczną, pralnię i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : kontynentalny.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, bilard, rzutki i badminton. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje łaźnię turecką, jacuzzi, masaże wodne i saunę.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą