22 247 27 57

Daios Cove Luxury Resort & Villas

Grecja | Kreta | Almyros (Of Agios Nikolaos)

ID hotelu: 11405

Witamy Daios Cove Luxury Resort & Villas w Agios Nikolaos. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Ag Nikolaos (7 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, salę konferencyjną, lobby, mini market, recepcję, sklepy, salon fryzjerski, salon i klimatyzację. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku i rosyjsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Hotel posiada basen. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Odległość od hotelu: lotnisko HER (65 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów. Daios Cove Luxury Resort & Villas zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami, romantyczną atmosferą i romantycznymi kolacjami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pokojówki, usługę budzenia, kantor, sejfy, pralnię, usługi prasowania i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje przedszkole, brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, catering, usługi tłumaczeniowe i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański, wybór z karty, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 5 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Daios Cove Luxury Resort & Villas posiada łaźnię turecką, hammam, spa, pokój do relaksu, jacuzzi, słoneczny taras, łaźnię parową, saunę, masaże wodne, thalasso i solarium. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych i minigolfa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, aerobik, siatkówka, koszykówka i tenis.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą