22 247 27 57

Finikas Rooms

Grecja | Santorini | Kamari

ID hotelu: 11403

Finikas Rooms w Kamari posiada 11 pokoi na 2 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Kamari (50 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, przystanek autobusowy, dyskoteka, informacja turystyczna i supermarket. Odległość od hotelu: lotnisko JTR (2 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, sejfy, pokojówki, usługi opiekunki, pralnię, usługę budzenia i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 07:30 - 21:00.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą