22 247 27 57

Marillia Village

Grecja | Santorini | Perivolos

ID hotelu: 11401

Witamy Marillia Village w Perivolos. Hotel położony jest 80 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to EMPORIO (3 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Hotel posiada basen. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, dyskoteka, przystanek autobusowy, supermarket i bary/restauracje. Odległość od hotelu: lotnisko JTR (10 km) i informacja turystyczna (3 km). Hotel posiada parking dla samochodów. Marillia Village dzięki romantycznym atmosferze i romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, pokojówki, usługi opiekunki, sejfy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 22:00.

Sport i Rozrywka:

Marillia Village posiada masaże wodne, słoneczny taras i jacuzzi. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne i skutery wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą