22 247 27 57

Roulis Hotel

Grecja | Korfu | Messonghi

ID hotelu: 11399

Roulis Hotel znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysto-żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Corfu Town (24 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko CFU (23 km), Old Corfu Town (25 km) i dyskoteka (30 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, supermarket, bary/restauracje, centrum miasta, informacja turystyczna i sklepy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię i usługi prasowania. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 20:00.

Sport i Rozrywka:

Roulis Hotel posiada masaże wodne. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 25 km.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą