22 247 27 57

Ida Village Apartments I & II

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11389

Witamy Ida Village Apartments I & II w Chersonissos. Hotel położony jest 300 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Chersonissos (700 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów, motocykli i rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Personel mówi po angielsku i niemiecku. Do dyspozycji są 2 baseny oraz oddzielny brodzik. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, bary/restauracje, sklepy, dyskoteka i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (27 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 09:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 09:00 - 11:00 : kontynentalny. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, rzutki i bilard. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 10 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą