22 247 27 57

Cavalieri Hotel

Grecja | Korfu | Korfu-City

ID hotelu: 11334

Witamy Cavalieri Hotel w Korfu-City. Hotel położony jest 1500 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, winda i recepcję. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, placówka medyczna, dyskoteka, teatr, informacja turystyczna, postój taksówek, sklepy, kino, przystanek autobusowy, supermarket i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Venetian Fortress (300 m), Achilleioin (12 km), lotnisko CFU (3 km), Spianada Square (5 m) i MOUSE ISLAND (3 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, usługę budzenia, serwis pokojowy i sejfy. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 09:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą