22 247 27 57

Afitis

Grecja | Chalkidiki | Afytos

ID hotelu: 11321

Witamy Afitis w Afytos. Miasta położone najbliżej hotelu to Kassandria (7 km) i Nea Moudania (25). Pozostałe miasta: Thessaloniki (100 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby i klimatyzację. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Do dyspozycji jest basen. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, centrum miasta, przystanek autobusowy i bary/restauracje. Odległość od hotelu: lotnisko SKG (90 km) i Vergina (160 km).

Sport i Rozrywka:

Afitis posiada masaże wodne. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 67 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i karta Visa.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą