22 247 27 57

Petrino Suites

Grecja | Chalkidiki | Afytos

ID hotelu: 11320

Petrino Suites znajduje się w odległości 800 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Kalithea (4 km) i Kassandria (7 m). Pozostałe miasta: Thessaloniki (90 km). Znajduje się w Afytos, Hotel posiada 33 pokoi i został odnowiony w 2009 roku, dostępna jest klimatyzacja. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko SKG (80 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, przystanek autobusowy, bary/restauracje, supermarket i informacja turystyczna. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Petrino Suites dzięki romantycznymi kolacjami i romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, usługę budzenia, opiekę medyczną, usługi prasowania, pralnię, sejfy i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:30 - 10:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą