22 247 27 57

Thera Mare Hotel

Grecja | Santorini | Perivolos

ID hotelu: 11317

Witamy Thera Mare Hotel w Perivolos. Hotel położony jest 500 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (13 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: lotnisko JTR (15 km) i informacja turystyczna (13 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy, pralnię, usługi opiekunki, usługę budzenia, pokojówki i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Thera Mare Hotel posiada saunę, masaże wodne i jacuzzi. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak pływanie na motorówkach, skutery wodne i narciarstwo wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą