22 247 27 57

Afroditi Beach Hotel & Spa

Grecja | Santorini | Kamari

ID hotelu: 11316

Witamy Afroditi Beach Hotel & Spa w Kamari. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (8 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, salon, lobby i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, niemiecku, włosku i angielsku. Do dyspozycji są 2 baseny. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, przystanek autobusowy i supermarket. Odległość od hotelu: lotnisko JTR (5 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, usługi prasowania, concierge, usługi opiekunki, pralnię, usługę budzenia, pokojówki i opiekę medyczną. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu, sekretariat i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Afroditi Beach Hotel & Spa posiada słoneczny taras, pokój do relaksu, łaźnię parową, łaźnię turecką, spa i masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą