22 247 27 57

Splendour Resort

Grecja | Santorini | Firostefani

ID hotelu: 11313

Witamy Splendour Resort w Firostefani. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby i klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, angielsku i hiszpańsku. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (2 km), jazda konna (15 km) i lotnisko JTR (10 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, centrum miasta, sklepy, supermarket, placówka medyczna, informacja turystyczna i postój taksówek. Hotel posiada parking dla samochodów. Splendour Resort dzięki romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi prasowania, sejfy, usługi opiekunki, opiekę medyczną, pokojówki, usługę budzenia i pralnię. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 11:00 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą