22 247 27 57

Olympus Mediterranean

Grecja | Północna I Centralna Grecja | Litochoron

ID hotelu: 11312

Olympus Mediterranean w Litochoron posiada 23 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 5 km od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Katerini (24 km). Pozostałe miasta: Thessaloniki (90 km), Beroia (97 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję i salon. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Mt. Olympus (1 km), Vergina (90 km), Dion (10 km), Enipeas Valey (1 km) i lotnisko SKG (98 km).

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Olympus Mediterranean posiada saunę, pokój do relaksu i spa.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą