22 247 27 57

Mediterranean Village Hotel & Spa

Grecja | Północna I Centralna Grecja | Paralia

ID hotelu: 11309

Mediterranean Village Hotel & Spa znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Katerini (7 km) i Korinos Village (3 km). Pozostałe miasta: Thessaliniki (65 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, winda, mini market, recepcję, lobby, klimatyzację i salon. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą i brodzikiem. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko SKG (85 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, bary/restauracje, supermarket, informacja turystyczna, centrum miasta i przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pralnię, usługi opiekunki, serwis pokojowy i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 4 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mediterranean Village Hotel & Spa posiada pokój do relaksu, saunę, łaźnię turecką, spa i jacuzzi. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i siatkówka plażowa. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą