22 247 27 57

Dolphin Beach

Grecja | Chalkidiki | Possidi

ID hotelu: 11302

Dolphin Beach w Possidi posiada 67 pokoi i został odnowiony w 2011 roku. Hotel położony jest tuż przy plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Fourka (6 km) i Kassandria (13 km). Pozostałe miasta: Nea Moudania (45 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję i klimatyzację. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, supermarket, przystanek autobusowy i bary/restauracje. Odległość od hotelu: dyskoteka (18 km) i lotnisko SKG (101 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, kantor, usługę budzenia, opiekę medyczną i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą