22 247 27 57

San Marco

Grecja | Mykonos | Houlakia

ID hotelu: 11296

San Marco w Houlakia posiada 84 pokoi, w 4 budynkach i na 1 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mykonos (4 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, recepcję, salę konferencyjną, salon i lobby. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku, angielsku i francusku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słoną wodą. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (4 km) i lotnisko JMK (7 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki, sejfy, concierge, serwis pokojowy, usługi opiekunki, pralnię i usługi prasowania. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: wybór z karty. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

San Marco posiada hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą